Serija baigta: „Neptūnui“ po septynerių metų pertraukos – LKL bronza!

2026-06-13

Šeštadienį Panevėžyje paaiškėjo 2025–2026 m. LKL bronzos medalių likimas. Ketvirtosiose serijos rungtynėse Klaipėdos „Neptūnas“ rezultatu 91:82 (28:26, 22:16, 20:22, 21:18) įveikė Panevėžio „Lietkabelį“, ir mažojo finalo seriją laimėjo 3-1.

„Tai svarbus vakaras Klaipėdai, sunku rasti žodžių, esu labai pavargęs… Nieko protingo nepasakysiu, bet mes buvome labai vieningi rūbinėje, buvo puikus sezonas“, – po rungtynių kalbėjo Rihardas Lomažas, „Neptūno“ legionierius iš Latvijos. „Man tai pirmas LKL medalis, o Klaipėdai labai ilgai lauktas. Blemba, atidavėme savo širdis, džiaugiuosi už visus“, – antrino Martynas Pacevičius.

„Man tai pirmas LKL medalis, o Klaipėdai labai ilgai lauktas. Blemba, atidavėme savo širdis, džiaugiuosi už visus“, – antrino Martynas Pacevičius.

„Neptūnas“ iškovojo LKL bronzą pirmąsyk nuo 2019 metų. „Neptūnas“ per savo istoriją yra iškovojęs šešis LKL medalius – du sidabro (2014 ir 2016 m.) bei keturis bronzos (2013, 2018, 2019 ir 2026 m.) komplektus.

Pilnas straipsnis >>