Liepos 29 d. prasideda Lietuvos merginų U20 rinktinės batalijos ŠVYTURIO ARENOJE

2023-07-03

Lietuvos merginų jaunimo (iki 20 metų) rinktinė Šilutėje pradėjo pasirengimą savo amžiaus grupės Europos čempionatui, kuris liepos 29 – rugpjūčio 6 dienomis vyks Vilniuje ir Klaipėdoje.

Liepos 19-ąją mūsų ekipa jau įsikurs Klaipėdoje, o liepos 26-ąją dar sužais kontrolines rungtynes su Portugalijos rinktine.

Oficialias kovas Lietuvos rinktinė taip pat pradės Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Pirmojo etapo B grupėje mūsiškės liepos 29 d. susitiks su Vengrijos ekipa, liepos 30 d. – su Prancūzijos, o rugpjūčio 1 d. – su Suomijos. Visos šios rungtynės prasidės 18 val.

„Man labai daug reiškia tai, kad čempionatas vyks ne tik Lietuvoje, bet ir Klaipėdoje – mano gimtajame mieste. Dar sezono metu buvau minėjęs, kad viena mano svajonių buvo treniruoti jaunimo rinktinę. Dabar turiu pirmą galimybę ir viskas taip sutapo, kad žaisime namie. Tai yra ypatingas dalykas“, – sakė Lietuvos rinktinės ir uostamiesčio „Neptūno“ moterų komandos vyriausiasis treneris M.Airošius.

Europos čempionato A grupėje, kuri taip pat žais Klaipėdoje, varžysis Portugalijos, Izraelio, Serbijos ir Čekijos rinktinės. Po pirmojo etapo kovų rugpjūčio 2-ąją A ir B grupių ekipos tarpusavyje sužais aštuntfinalio rungtynes.