THOMAS ANDERS from „MODERN TALKING”, JASON DONOVAN, LIAN ROSS

Renginio aprašymas

Lapkričio 15 d. –  „Švyturio arenoje“ arenoje pirmą kartą Lietuvoje koncertuos ne tik Europą sužavėjęs australas Jason Donovan, Vokietijos žvaigždė Lian Ross ir legendinis Thomas Anders iš vienos sėkmingiausių grupių pop muzikos istorijoje „Modern Talking“!

Po serialo „Kaimynai“ – karjera Londone

Po ilgų derybų pirmą kartą į Lietuvą atvyksta koncertuoti vien tik D.Britanijoje daugiau nei tris milijonus savo albumų pardavęs išskirtinio balso savininkas iš Australijos – Jason Sean Donovan!

Keturi Jason singlai, vienas jų „Especially For You“ įrašytas su viena didžiausių Australijos žvaigždžių Kylie Minoque, ilgai laikėsi pirmose D.Britanijos topų vietose.

1968 metų birželio 1 dieną gimusio muzikanto albumas „Ten Good Reasons“ parduotas daugiau nei pusantro milijonų tiražu, o pastaruosius metus Jason sėkmingai tęsia savo karjerą D.Britanijos scenoje kaip miuziklų vokalistas, o visame pasaulyje – ir kaip dainininkas bei aktorius.

Tam įtakojo ir Melburne gimusio Jason tėvas Terence Donovan, kuris po dainininko karjeros buvo garsus Australijos aktorius, atlikęs vaidmenis populiariame seriale apie policininkus „Padalinys 4”(„Division 4“), taip pat muilo operoje „Kaimynai“ („Neighbours“), kur dar ir dabar viename pagrindinių vaidmenų filmuojasi pusseserė Stephanie McIntosh.

„De La Salle“ koledžą baigęs Jason pradžioje taip pat išgarsėjęs serialu „Kaimynai“. Išėjęs iš serialo 1989 metais Jason persikelia į Europą, į Londoną, kur dirba aktoriumi bei dainininku. Tiesa, aktorystė bei daugiau nei dvidešimt vaidmenų šlovės jam neatnešė, vienok „Kaimynai“ jam padėjo susidraugauti su ten pat vaidinusia ir Kylie Minoque, kur garso įrašų firmai PWL jie dviese įrašo dainą „Stock, Aitken&Waterman.

Po to Jason įrašo kelis singlus, skirtus paaugliams ir driokstelėja su Kylie Minoque daina „Especially for You“, kuri D.Britanijoje užkopia į pirmąją, o Australijoje – antrąją vietą. Jie kartu puikuojasi singlo viršelyje, kurį laiką susitikinėja kaip pora, o išėjus albumui „Ten Good Reasons“, dainai „Too many Broken Hearts“ bei „Sealed with a Kiss“ perdirbiniui, Jason Donovan tampa pop žvaigžde.

15 jo dainų patenka į D.Britanijos topų viršūnes, bet trečias studijinis albumas „All Around The World“ gimtinėje dienos šviesos neišvydo.

Vienok jo daina „Any Dream Will Do“, atliekama miuzikle „Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat“, patenka į D.Britanijos tipų olimpo pagrindinį sostą, jis nusifilmuoja meniniuose filmuose.

Paaukojo 200 tūkstančių svarų

Jo karjera smarkiai sušlubavo dėl problemos su narkotikais, nors 1999  metais Jason prisipažino, kad dar šiek tiek rūko marihuaną ir vartoja kokainą.

Tačiau dėka trijų vaikų ir žmonos Angela Malloch, su kuria kartu nuo 1997 metų, jis susitvarkė su sunkumais, nusifilmavo Australijoje populiariame intelektualiame ABC seriale „MDA (Medical Defence Australia), aktyviai dalyvauja muzikiniuose projektuose, miuzikle „Chitty Chitty Bang Bang“ pagal Ian Lancaster Fleming knygą vaikams „London Palladium“ scenoje, dalyvauja koncertuose, vėl – miuzikle-operoje „Sweeney Todd“, o pasibaigus gastrolėms grįžo į Melburną, kur atliko vieną pagrindinių vaidmenų australietiškoje Londono dramoje „Festen“.

Pastaruoju metu jis „pardavė“ savo balsą įgarsinti žaidimą „Buzz!“ žaidimų konsolėje „Playstation“, vėl dalyvauja miuzikle – šįkart „Priscila – dykumos karalienė“ („Priscilla Queen of Desert“), kuris itin sėkmingai vyksta „Palace“ teatre.

Pirmą kartą į Lietuvą atvykstantis nuostabiu balsu apdovanotas Jason  atsakingai renkasi projektus, populiariame televizijos šou „I‘m A Celebrity, Get Me Out Of Here!“ patenka į finalinį trejetą, o už mokamą balsavimą telefonu laimėtus apie 200 tūkstančių svarų paaukojo Oksfordo vaikų ligoninei.

„Fun Factory“ narė su daug slapyvardžių

Šiuo metu Ispanijos saloje Maljorkoje gyvenanti dainininkė bei kompozitorė vokietė Josephine Hiebel, pasaulyje žinoma sceniniu slapyvardžiu Lian Ross, buvo populiarios grupės „Fun Factory“ narė.

Jos muzikinė karjera prasidėjo susipažinus su ispanų muzikos vadybininku, garso inžinieriumi Luiz Rodriguez Salazar ir vėliau jos gyvenimo vyru, žinomo bendradarbiaujant su grupe „Modern Talking“. 

Pradžioje po slapyvardžiu Josy ji įrašė du pirmuosius singlus „Do The Rock“ ir „I Know“, po to „Mama Say“, „Magic“.

1985 metų Josephine tampa Lian Ross ir išleidžia singlus „Fantasy“ ir „Say You‘ll Never“, o po slapyvardžiu „Creative Connection“ – „Call My name“, „Scratch My Name“ ir „Modern Talkin“ grupės superhito „You‘re My Heart, You‘re My Soul“ perdirbinį.

Sekančiais metais ji išleidžia dar vieną hitą – „It‘s Up To You“, kuris su „Fantasy“ daugybę mėnesių laikėsi Vokietijos hit paradų ir šokių aikštelių viršūnėse, netrukus singlą „Nevereding Love“, jau kaip „Creative Connection“ – „Don‘t Yuo Go Away“, vėl kaip Lian Ross – „Say Say Say“, kelis perdirbinius.

Jos dainos tapo ir kelių filmų garso takeliais, Lian leidžia dainas po slapyvardžiais Dana Harris (fankas, soul muzika), Divina (hausas, regis) ar Tears n’Joy (šokių muzika).

1991-1993 metais ji išleidžia dar ne vieną sėkmingą perdirbinį („Gimme Gimme Gimme“, „Rhythm is a Dancer“, „All That She Wants“), po dar kelių hitų pasineria į dainų tekstų rašymą, bendradarbiauja su kitais atlikėjais ir kaip „Tears n‘Joy“ įrašo albumą „Enjoy“.

Pervažiavusi gyventi į Ispaniją, kur jos vyras įkūrė „Studio 33“, ji dalyvauja įvairiuose projektuose, koncertuoja su „Fun Factory“ ir išleidžia du albumus – „Next Generation“ ir „ABC of Music“. 2003 metais dar viename albume „Are You Ready“ juntamas ir ispaniškas prieskonis.

Vėliau dalyvauja įvairiuose projektuose, taip pat su įvairiais atlikėjais, festivalyje kartu su Gazebo bei Eddy Wata kaip Lian Ross, primena save dainomis „Say You‘ll Never“ ir „Scratch My Name“, išleidžia kelis rinkinius, 2013 metais pirmąjį oficialų albumą „I Got The Beat“, 2016 m. antrąjį – „And The Beat Goes On“, o prieš trejus metus trečiąjį – 3L.


Jo daina karaliavo net 81 šalyje

1979 metais Liuksemburgo radijo dainų konkursą laimėjęs Berndas Weidungas, visiems pasaulyje žinomas kaip Thomas Anders, netrukus įrašė savo singlą „Judy“ ir koncertinio turo metu susipažino su žaviąją CC Catch išgarsinusiu Dieteriu Bohlenu.

Su grupe „Modern Talking“ Thomas išleido galybę dainų, pasiekusių dešimčių pasaulio šalių topų penketukus, o superhitu tapęs „You‘re My Heart, You‘re my Soul“ topų viršūnėje tarp populiariausiųjų išsilaikė net pusmetį ir karaliavo net 81 šalyje!

1989 metais Thomas išleido pirmąjį solinį albumą „Different“ ir sėkmingai pradėjo solinę karjerą, bendradarbiauja su „T-Seven“ („Mr. President“ solistė), „No Angels“, Marta Sanchez, Isabel Varell, Glenn Madeiros, garsiais renginių organizatoriais bei vadybininkais Mike Paxman (dirbo su Nick kamen), Christian de Walden (Amanda Lear), Ralf Stemmann (Ricky Martin) ir daugeliu kitų.

Šlovė ir už Atlanto

Thomas Anders sėkmingai dirba Europoje, singlą jam dovanojo garsios grupės „Roxette“ duetas, pats rašo dainas. Vieną jų, „Dance In Heaven“ (Šokis Danguje), Thomas įrašė po pokalbio su garbaus amžiaus gerbėja Ethel, su kuria susipažino prieš kelerius metus. Pokalbio telefonu metu moteris jau sunkiai rinko žodžius, o Thomas supratęs, kad daugiau negirdės jos balso, parašė šią nuostabiai liūdną dainą.

1994 metais Amerikoje Thomas ispanų kalba išleido albumą „Barcos de Cristal“ skirtą Lotynų Amerikos rinkai, kuris Argentinoje pateko į hit paradų viršūnes. Netrukus pop muzikos legenda ispanų muzikos žvaigždei Martai Sanchez parašė pagrindinę dainą populiariam vietos serialui „Tal Vez“, kuri tapo hitu numeris vienas Meksikoje.

Thomas dirba ir „slėpdamasis“ po slapyvardžiais Chris Copperfield, Phantomass, į savo programas įtraukia džiazo numerius.

1998 metais dešimtmečiui vėl netikėtai atgimus „Modern Talking“, tuo pačiu Thomas dirba ir vienas, surengia įspūdingus koncertus JAV, taip pat milžinišką Europoje su grupe „Scorpions“, įrašo akustinį albumą su orkestru, praėjusių metų kovą išleidžia jau 17 savo studijinį albumą „Cosmic“, dalyvauja įvairiuose projektuose, populiariame muzikiniame TV šou „Kaukė“.

Visi gimę džiaugtis

Ir dabar visuose pasaulio kampeliuose „graibstomas“ dainininkas skaičiuojant grupės ir solo įrašus yra pardavęs daugiau nei 125 milijonus albumų kopijų, gavęs daugiau nei 420 platininių bei auksinių apdovanojimų!

Nepaisant milžiniškos sėkmės ir daugiau nei 40 metų patirties muzikiniame versle Thomas Anders visuomet išlieka savimi, jo gerbėjai visame pasaulyje žavisi žvaigždės tikrumu ir nuoširdumu, kuriuo jis spinduliuoja savo koncertuose.

„Nuolat patekdavau į dideles avarijas, tačiau visada likdavau sveikas, gimiau po laiminga žvaigžde, – prisipažino magišką muzikinę pasaką su Lian Ross bei Jason Donovan, lapkričio 15d. Klaipėdoje į kurią bilietus jau parduoda bilietai.lt, su garsiausiais savo kūriniais atliksianti muzikinė legenda Thomas Anders. – Po kiekvieno incidento susimąstydavau apie gyvenimo prasmę ir supratau, kad reikia mylėti pasaulį, mėgautis esatimi, skleisti teigiamą energiją. Problemos?  Mirsime ir jų neliks. Todėl neužsiciklinkime jose, nes mes visi gimę džiaugtis.”

Rinkitės bilietą Švyturio arenos Klube!

  • Nereikalinga narystė
  • Atskiras įėjimas
  • Atskira rūbinė
  • Atnaujinta išskirtinė Klubo erdvė
  • Atskiras baras
  • Atskiras WC
  • Gero matomumo vietos
Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Panašūs renginiai

Extreme show „Pulse”
2024 10 08 / 19:00
Extreme show „Pulse”

PASAULINIS TURAS Pasaulinio garso Monte Karlo cirko žvaigždės pristato ekstremalų šou „Pulse”. Sensacingas šou „...

Bilietų kaina: 25.00 - 65.00 €
SUPER SHOW. Cascada, Vengaboys, Basshunter, 2 Unlimited
2024 10 25 / 20:00
SUPER SHOW. Cascada, Vengaboys, Basshunter, 2 Unlimited

2024 metų rudenį į Lietuvos didžiąsias arenas atkeliauja didysis metų “Super Show”. Daugiau nei 10 000 muzikos gerbėjų užpildys „Ž...

Bilietų kaina: 39.70 - 90.00 €
Muzikinė drama „Emilija”
2024 11 08 / 19:00
Muzikinė drama „Emilija”

Narsi, emancipuota išsišokėlė ar trapi, daug netekčių išgyvenusi mergina, į mūšį ėjusi iš desperacijos? Mažų mažiausiai tų laikų n...

Bilietų kaina: 29.70 - 74.70 €
SIXX PAXX Colors Tour 2024
2024 11 26 / 19:00
SIXX PAXX Colors Tour 2024

Geidžiamiausių Europos vyrų šou SIXX PAXX atvyksta į Lietuvą! Seksualiausi Europos vyrukai – The SIXX PAXX atvyksta į Lietuvą, kad...

Bilietų kaina: 39.90 - 99.90 €
Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden
2024 11 28 / 19:00
Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden

Džiazo grupė – pasaulinio garso Glenno Millerio orkestras, diriguojamas Wilo Saldeno, su nauja programa! Kas dvejus metus šis rafi...

Bilietų kaina: 20.00 - 50.00 €
Vienna Strauss Philharmonie Orchestra
2024 12 12 / 19:00
Vienna Strauss Philharmonie Orchestra

Vienna Strauss Philharmonie Orchestra 2024 metų gruodžio pirmoje pusėje trečią kartą atvyks į Lietuvą, kur koncertuos Kaune (gruod...

Bilietų kaina: 20.00 - 55.00 €
Mokinukės
2024 12 14 / 20:00
Mokinukės

Legendinė merginų grupė „Mokinukės“ skelbia šventinius koncertus: aplankys tris miestus Viena garsiausių Lietuvos popmuzikos grupi...

Bilietų kaina: 30.00 - 50.00 €
Gyvo garso koncertas „Roko amžius”
2024 12 27 / 19:00
Gyvo garso koncertas „Roko amžius”

ROKO MUZIKOS ISTORIJA UNIKALIAME MUZIKOS IR TEATRO ŠOU FORMATE Laikotarpis nuo 1960-ųjų iki 1990-ųjų muzikos istorijoje dažnai vad...

Bilietų kaina: 27.20 - 64.00 €