Rosita Čivilytė „Meilės spalvos”

Renginio aprašymas

Rosita Čivilytė kviečia žvarbaus rudens vakarą praleisti mėgaujantis jausmingomis melodijomis, drauge su ilgamečiu scenos bičiuliu, pianistu Feliksu Zakrevskiu.

Lapkričio 17 dieną, Rosita romantiškos muzikos gerbėjus nudžiugins Švyturio arenos Klube (įėjimas nr.3, iš Dubysos g. pusės) su žinomiausiais ir širdį šildančiais savo atliekamais kūriniais, kuriuos drąsiai galima vadinti superhitais – „Meilės netylėk”, „Jurgos arija”, „Nakty”, „Neparduodu savo laisvės” ir kt. Gražiausia muzika, atviri pasakojimai ir šilčiausias vakaras su atlikėja, žinančia, kad muzika ir širdis – neatsiejami dalykai.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Panašūs renginiai

Diskoteka LT geriausi 30-mečio hitai
2023 spalio 14 / 18:00
Diskoteka LT geriausi 30-mečio hitai

DISKOTEKA LT Geriausi 30-mečio hitai, 2023 m. spalio 14 d., Klaipėdos Švyturio arenoje. Renginio metu išgirsite gausybės žinomų at...

Bilietų kaina: 25.18 - 30.49 €
Hyper halloween
2023 spalio 31 / 18:00
Hyper halloween

10.31 diena kurios tu nepamirši. HYPER HALLOWEEN – dj nevykele / MORRE / YORRI / BARKODAS / KYLOK / URBOO. Tai vienareikšmiš...

Bilietų kaina: 17.00 €
Pupo | Secret Service | Savage | Joy
2023 lapkričio 03 / 19:30
Pupo | Secret Service | Savage | Joy

Koncerte – keturi žinomi muzikos vardai Keturios žvaigždės, trys šalys ir apie 200 minučių į nuostabiausius prisiminimus nukelsian...

Bilietų kaina: 40.70 - 88.70 €
Grupės НЭНСИ jubiliejus
2023 lapkričio 15 / 19:30
Grupės НЭНСИ jubiliejus

Viena garsiausių ir populiariausių pastarųjų dešimtmečių grupių NENSI su pasididžiavimu praneša apie savo didįjį jubiliejinį konce...

Bilietų kaina: 34.70 - 54.70 €

Legendinis spektaklis „Meistras ir Margarita”

Renginio aprašymas

Spektaklis „Meistras ir Margarita“ lapkričio 14 dieną ŠVYTURIO ARENOS KLUBE! (Įėjimas nr.3, iš Dubysos g. pusės)

Ivar Kalnynš, Diana Rozovlyan ir kiti žinomi teatro ir kino aktoriai spektaklyje pagal garsiausią mistinį Michailo Bulgakovo romaną „Meistras ir Margarita“ Lietuvoje.

Spektaklis „Meistras ir Margarita“ – tikras XXI amžiaus teatro meno šedevras.

„Meistro ir Margaritos“ autoriui Michailui Bulgakovui pavyko sukurti unikalią mistinę meilės istoriją, kuri gali įveikti bet kokias kliūtis.

Dramatiška meilės istorija, amžina biblinė gėrio ir blogio kovos tema, užburianti satyra apie miestiečių gyvenimą ir papročius, „kuriuos išlepino būsto problema“, romanas apie Poncijų Pilotą teksto struktūroje – tai toli gražu ne visi šio puikaus kūrinio klodai. Kita vertus, pačių Meistro ir Margaritos siužetinė linija yra pagrindinė, todėl būtent ji rezultate sugeria visas kitas istorijas.

Įtikinamai vaidinti spektaklyje, kuriame paliečiama tiek daug sudėtingų temų, gali tik puikūs aktoriai.

Neįprastas, originalus, puikus! Tokios emocijos užplūsta žiūrovus stebint spektaklį, kai prieš juos vyksta tikras mistinis veiksmas. Ir iš tiesų gerai apgalvotos mizanscenos, nuostabi muzikinė seka, gražūs kostiumai, šviesų dailininko meistriškumas ir genialus aktorių žaidimas leido garsiajam Bulgakovo romanui atgyti scenoje. Daugybę romano gerbėjų teatro salėse jau daugelį metų sutraukiantis pastatymas pasirodė intriguojantis, jaudinantis ir kone stebuklingas….

„Meistras ir Margarita“ – pamąstymai temomis: draugystė ir išdavystė, žmogaus gebėjimas pačiam tvarkytis savo gyvenimą, aukštesnių jėgų įsikišimas ir Dievo pagalba ieškant laimės ir tiesos. Visos šios siužetinės linijos meistriškai atskleidžiamos modernioje garsaus literatūros kūrinio interpretacijoje.

Žiūrovai turi unikalią galimybę pasinerti į tai, kas vyksta scenoje, ir patirti turtingą emocijų spektrą iš asmeninės patirties. Tuo pasirūpino talentingi ir patyrę aktoriai, kurie patys tiki, kad nuoširdi meilė stipresnė už mirtį.

Pagal nemirtingą M. Bulgakovo romaną

Scenos režisierius: Valery Belyakovič

Aktoriai:

Margarita – Diana Rozovlyan

Meistras – Boris Bogdanov

Volandas – Igor Chalizov

Poncijus Pilotas – Ivar Kalnynš

ir kiti.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Panašūs renginiai

Rosita Čivilytė „Meilės spalvos”
2023 lapkričio 17 / 18:30
Rosita Čivilytė „Meilės spalvos”

Rosita Čivilytė kviečia žvarbaus rudens vakarą praleisti mėgaujantis jausmingomis melodijomis, drauge su ilgamečiu scenos bičiuliu...

Bilietų kaina: 24.25 - 34.25 €