Mugė „kalėdų magija 2023“

Renginio aprašymas

Mugė „Kalėdų magija 2023“ – tai renginys tiems, kurie savo artimuosius nori nustebinti ypatingomis, išskirtinėmis Kalėdų dovanomis.

Jau lapkričio 24-26 dienomis, Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, lankytojus pasitiks Kalėdų temai ir dovanų idėjoms skirta ekspozicija. Ruoštis Kalėdoms ir galvoti apie artimuosius – niekada ne per anksti.

Ši paroda – tai puikiausia proga šiais metais neatidėlioti kalėdinio pasiruošimo ateičiai, o pasirūpinti, kuo po magiška žaliaskare nudžiuginti savo artimuosius – pirmiesiems. Specialiai šventiniam pasiruošimui skirtoje zonoje, lankytojų lauks Kalėdų dovanų idėjos, dekoracijos ir interjero detalės bei itin platus asortimentas ir kitų, nuo kalėdinės nuotaikos neatsiejamų produktų – maisto, užkandžių bei gėrimų.

Platus kalėdinių dovanų asortimentas padės užsitikrinti, kad bene kiekvienas mugės „Kalėdų magija 2023“ lankytojas čia ras kažką ne tik dovanoms po žaliaskare, bet ir šventiniam stalui: papuošti, paskanauti ar išragauti.

Mugė „Kalėdų magija 2023“:

  •  tai net trys dienos aktualiausių šio sezono Kalėdinių dekoracijų ir spalvų – viskas vienoje vietoje;
  • itin platus prekių asortimentas – tam, kad kiekvienas lankytojas čia rastų ir įsigytų tai, kas nudžiugins jų artimuosius;
  • specialūs pasiūlymai lankytojams – kad Kalėdų dovanomis rūpintis būtų ne tik smagu, bet ir draugiška piniginei;
  • lankantieji parodą „Kalėdų magija 2023“ nemokamai galės apsilankyti ir tomis pačiomis dienomis „Švyturio arenoje“ vyksiančioje parodoje „Moters kodas 2023“.

Mugės „Kalėdų magija 2023“ temos:

  • kalėdinių dovanų idėjos: specialūs šventinių dovanų rinkiniai, dovanų pakavimo priemonės ir produktai, kalėdiniai drabužiai ir aksesuarai;
  • kalėdinis namų dekoras: interjero dekoracijos, šventinis stalo dekoras, kalėdinės eglutės bei jų dekoras;
  • kalėdiniai užkandžiai bei gėrimai: saldumynai, kepiniai, užkandžiai, arbatos, gėrimai ir kiti produktai.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis: +370 37 792985 arba el. paštu klaipeda@expo.lt

Daugiau informacijos apie parodą: https://www.parodos.lt/parodos/muge-kaledu-magija-2023/

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Panašūs renginiai

Paroda „Moters kodas 2023“
2023 lapkričio 24 / 10:00
Paroda „Moters kodas 2023“

Paroda „Moters kodas 2023“ – tai mados, stiliaus ir grožio paroda, tikra grožio ir estetikos šventė kiekvienai moteriai. Lankytojų...