Paroda „Moters kodas 2023“

Renginio aprašymas

Paroda „Moters kodas 2023“ – tai mados, stiliaus ir grožio paroda, tikra grožio ir estetikos šventė kiekvienai moteriai.

Lankytojų Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyksiančioje parodoje lauks išskirtinės dalyvių siūlomos naujienos, ypatingi pasiūlymai, įspūdingi grožio ir mados renginiai. Antrus metus Klaipėdoje vykstantis grožio, mados, stiliaus renginys ketina ir vėl į uostamiestį pritraukti dešimtis išskirtinių, populiariausių ir vartotojų mėgiamų prekės ženklų iš visos Lietuvos. Tikimasi, kad ši estetikos ir grožio šventė Vakarų Lietuvoje ir šiais metais nestokos lankytojų simpatijų ir per tris dienas truksiančią parodą pritrauks tūkstančius grožio ir mados tendencijomis besidominčių lankytojų ne tik iš kaimyninių regionų, bet ir visos Lietuvos.

Mados, stiliaus ir grožio parodos „Moters kodas 2023“ metu vyks ne tik parodos dalyvių produkcijos, paslaugų pristatymai, naudingos specialistų konsultacijos, bet ir specializuoti grožio srities specialistų mokymai, stilingų mados kolekcijų demonstravimas ir kiti renginiai.

Parodoje „Moters kodas 2023“:

 • net trys dienos aktualiausių mados, stiliaus ir grožio naujienų;
 • specialūs išskirtinių kalėdinių dovanų pasiūlymai;
 • grožio ir mados renginiai, dizainerių kolekcijų pristatymai;
 • konferencijos, grožio renginiai, seminarai.
 • lankantieji parodą „Moters kodas 2023“ nemokamai galės apsilankyti ir tomis pačiomis dienomis „Švyturio arenoje“ vyksiančioje mugėje „Kalėdų magija 2023“.

Parodos temos:

 • grožis: profesionali, dekoratyvinė, natūrali kosmetika, plaukų, nagų priežiūros priemonės, grožio, masažo salonai, kosmetologija, ilgalaikis makiažas, kirpyklų ir kosmetikos salonų įranga, kvapų terapija ir kita;
 • mada, stilius: tekstilės, trikotažo, odos, kailių gaminiai, dizainerių paslaugos, juvelyrika, bižuterija, aksesuarai, galanterija, avalynė;
 • moters pomėgiai: laisvalaikis, sportas, sveikatingumas.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis: +370 37 792985 arba el. paštu klaipeda@expo.lt

Daugiau informacijos apie parodą: https://www.parodos.lt/parodos/moters-kodas-2023/

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Panašūs renginiai

Mugė „kalėdų magija 2023“
2023 lapkričio 24 / 10:00
Mugė „kalėdų magija 2023“

Mugė „Kalėdų magija 2023“ – tai renginys tiems, kurie savo artimuosius nori nustebinti ypatingomis, išskirtinėmis Kalėdų dovanomis...

Mugė „kalėdų magija 2023“

Renginio aprašymas

Mugė „Kalėdų magija 2023“ – tai renginys tiems, kurie savo artimuosius nori nustebinti ypatingomis, išskirtinėmis Kalėdų dovanomis.

Jau lapkričio 24-26 dienomis, Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, lankytojus pasitiks Kalėdų temai ir dovanų idėjoms skirta ekspozicija. Ruoštis Kalėdoms ir galvoti apie artimuosius – niekada ne per anksti.

Ši paroda – tai puikiausia proga šiais metais neatidėlioti kalėdinio pasiruošimo ateičiai, o pasirūpinti, kuo po magiška žaliaskare nudžiuginti savo artimuosius – pirmiesiems. Specialiai šventiniam pasiruošimui skirtoje zonoje, lankytojų lauks Kalėdų dovanų idėjos, dekoracijos ir interjero detalės bei itin platus asortimentas ir kitų, nuo kalėdinės nuotaikos neatsiejamų produktų – maisto, užkandžių bei gėrimų.

Platus kalėdinių dovanų asortimentas padės užsitikrinti, kad bene kiekvienas mugės „Kalėdų magija 2023“ lankytojas čia ras kažką ne tik dovanoms po žaliaskare, bet ir šventiniam stalui: papuošti, paskanauti ar išragauti.

Mugė „Kalėdų magija 2023“:

 •  tai net trys dienos aktualiausių šio sezono Kalėdinių dekoracijų ir spalvų – viskas vienoje vietoje;
 • itin platus prekių asortimentas – tam, kad kiekvienas lankytojas čia rastų ir įsigytų tai, kas nudžiugins jų artimuosius;
 • specialūs pasiūlymai lankytojams – kad Kalėdų dovanomis rūpintis būtų ne tik smagu, bet ir draugiška piniginei;
 • lankantieji parodą „Kalėdų magija 2023“ nemokamai galės apsilankyti ir tomis pačiomis dienomis „Švyturio arenoje“ vyksiančioje parodoje „Moters kodas 2023“.

Mugės „Kalėdų magija 2023“ temos:

 • kalėdinių dovanų idėjos: specialūs šventinių dovanų rinkiniai, dovanų pakavimo priemonės ir produktai, kalėdiniai drabužiai ir aksesuarai;
 • kalėdinis namų dekoras: interjero dekoracijos, šventinis stalo dekoras, kalėdinės eglutės bei jų dekoras;
 • kalėdiniai užkandžiai bei gėrimai: saldumynai, kepiniai, užkandžiai, arbatos, gėrimai ir kiti produktai.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis: +370 37 792985 arba el. paštu klaipeda@expo.lt

Daugiau informacijos apie parodą: https://www.parodos.lt/parodos/muge-kaledu-magija-2023/

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Panašūs renginiai

Paroda „Moters kodas 2023“
2023 lapkričio 24 / 10:00
Paroda „Moters kodas 2023“

Paroda „Moters kodas 2023“ – tai mados, stiliaus ir grožio paroda, tikra grožio ir estetikos šventė kiekvienai moteriai. Lankytojų...